Ako to funguje?

Ako lokálne vyhľadávanie funguje?

how_it_works_11

1. krok

Podrobne sa pozrieme na Váš biznis a posúdime, ako Vám môže optimalizácia pre lokálny marketing pomôcť prilákať nových zákazníkov a zvýšiť online vyhľadávanie práve Vášho podniku.
how_it_works_22

2. krok

Vytvoríme Vaše profily, odstránime chyby v už existujúcich profiloch a navrhneme spôsob, akým sa Váš podnik bude zobrazovať na vyšších miestach. Všetko potrebné urobíme a začneme analyzovať skvelé výsledky.
how_it_works_33

3. krok

Sledujeme, ako vyhľadávanie Vášho biznisu rastie, ako k Vám prichádzajú noví zákazníci a ako sa existujúci zákazníci stávajú členmi Vašej komunity - Vašimi fanúšikmi a podporovateľmi.
how_it_works_44

4. krok

Tešíme sa z toho, ako sa zvýšila hodnota Vášho podniku, poskytovania Vašej služby a v neposlednom rade o koľko sme navýšili zisky, pretože zákazníci si najradšej vyberajú práve Vás.

Už dnes tvoríme
zajtrajší deň

Lokálny marketing je alchýmia

Je veľmi veľa faktorov, ktoré je potrebné brať do úvahy, keď optimalizujeme Váš skvelý biznis pre vyhľadávanie. Preto všetko analyzujeme a vyhodnocujeme a Vás nezaťažujeme procesom, iba Vás informujeme o výsledkoch.

viac informácií

Môžete si to dovoliť

Službu lokálneho marketingu sme vyvinuli tak, aby si ju mohli dovoliť aj menšie lokálne firmy, malé kaviarne, obľúbené autoservisy alebo najlepšie reštaurácie. Dobré meno sa šíri rýchlo. Dnes to využívame na internete.

viac informácií

Pozrite si video

Na tomto videu sme vysvetlili všetko potrebné, aby sme Vám pomohli stať sa viditeľným v lokálnom vyhľadávaní. Vy máte skvelú službu, my efektívne riešenie.

Prečo sa rozhodnúť pre lokálny marketing?

Porozmýšľajte, ako sa vo väčšine prípadov rozhodujete...
Vo väčšine prípadov si necháte poradiť od ľudí, ktorí už svoj problém vyriešili.
Spoliehate sa na ich hodnotenia a recenzie. Práve toto využívame v lokálnom marketingu, a práve preto dosahujeme výborné výsledky.
44%

času trávia ľudia vyhľadávaním skrze mapové služby

41%

ľudí po vyhľadávaní navštívi osobne Vašu firmu

63%

užívateľov sa rozhodne, či navštívi Váš podnik na základe recenzií

75%

užívateľov po lokálnom marketingu vykoná interakciu